Oferta TopBUD: Mieszkanie dla Młodych

MDM - Mieszkanie dla Młodych MDM – Dom Dla Młodych Budując dom z nami Możesz skorzystać z dofinansowania nawet ok. 100 000 zł.

W tym projekcie nie kupujesz kota w worku czegoś gotowego co tak naprawdę może nie spełniać twoich oczekiwań – gdzie tak naprawdę nie wiadomo z jakiej jakości materiałów budynek został wykonany i czy nie było budowane na przykład podczas mrozów. Budując z nami To ty decydujesz jaki chcesz mieć dom.

W tym projekcie to ty decydujesz jaki chcesz mieć dom i gdzie, decydujesz o jego architekturze. Ty aranżujesz sobie rozmieszczenia pomieszczeń do swoich potrzeb i upodobań. Ty decydujesz z jakich materiałów ma być wybudowany dom, jak energooszczędny chcesz mieć dom jakie chcesz mieć instalacje. Decydujesz jak ma wyglądać otoczenie domu – jego architektura zewnętrzna Ty o tym decydujesz na etapie projektu, a potem na etapie wykonawstwa. Projektujesz to z naszymi architektami. Masz realny wpływ na poszczególne etapy budowy domu. Nie oglądasz domu na etapie wykończenia gdzie wszystko jest zabudowane i nie wiesz w jakiej kondycji jest budynek z czego jest zbudowany, jakiej jakości materiały zostały zastosowane i jaka jest jakość robocizny. W naszym projekcie widzisz wszystko od początku do końca budowy na każdym jej etapie. Masz swojego kierownika budowy który dba o twoją budowę.TY - SZUKASZ REJONU W KTÓRYM CHCESZ MIESZKAĆ - GDZIE CHCESZ MIEĆ SWÓJ DOM.
TY - WYBIERASZ DZIAŁKĘ
TY - WYBIERASZ PROJEKT
MY - KUPUJEMY DZIAŁKĘ
MY - ADOPTUJEMY CI PROJEKT DO DZIAŁKI
MY - BUDUJEMY CI DOM POD KLUCZ
MY - SPRZEDAJEMY CI CAŁOŚĆ POD KLUCZ
TY - ODBIERASZ DOFINANSOWANIE Z BANKU W PROJEKCIE MDM
RAZEM - ROZLICZAMY SIĘ W UZGODNIONEJ FORMIE.